Про компанію

Автоцентр Кременчук

ТОВ «Автоцентр-Кременчук-2012» провідний сертифікований дилер бренду SKODA. Компанія була заснована 01.04.2008 року, як офіційний сервіс-партнер! Вже більше 12 років ми представляємо бренд SKODA в Кременчуці і займаємо вищу ланку серед інших автомобільних центрів України. Працівники мають високий кваліфікаційний рівень, відповідно до норм міжнародного стандарту, завдяки якому до «Автоцентр-Кременчук-2012» звертаються тисячі клієнтів, які завжди задоволені виконаною роботою про що свідчать результати 2020 р., де компанія зайняла 2-е місце серед всіх дилерських центрів SKODA по всій Україні.У 2019 році ми провели повномасштабний ребрендинг та вже у вересні 2019 року стали офіційним дилером бренду SKODA з точкою продажів нових автомобілів та з сервісним центром.

Команда Автоцентр Кременчук точно знає, чого потребуєте Ви та ваш автомобіль. Перевірений роками досвід нашого персоналу гарантує якість обслуговування та виключає можливість неякісного обслуговування. А так як клієнтська служба здійснює постійне опитування клієнтів з метою визначення рівня задоволеності останнім візитом, - ми завжди володіємо актуальною об’єктивною інформацією і відповідно враховуємо побажання клієнтів!

Ми фокусуємося на тому, чого насправді потребує наш клієнт і знаходимо найбільш оптимальний і доступний спосіб вирішення поставлених завдань в чому Ви завжди можете переконатися в нашому дилерському центрі! Чекаємо на Вас!